PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 571
ocen
6,9 10 1 23571
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

To oczywiste,w szczerym polu.Każdy ekspert pwoei,ze szczątki United 93 to efekt wybuchu w powietrzu.

Wojtek_dpo

Niech zgadnę - oglądałeś "11 września - niewygodne fakty"?
Nie mogę pojąc jak łatwo jest nakręcic prowokację do której ludzie od razu się przekonają, chociaż nie mają zielonego pojęcia co się stało.
Ja umiem udowodnic, że 14 = 15...

Cokolwiek się wtedy nie stało, "Lot 93" to świetny film.

ocenił(a) film na 10
Howler

Własnie! O to chodzi. Może i samolot rzeczywiście został zastrzlony,porwany itd. Ale ten film to cos więcej! To hołd złożony wszystkim ludziom, którzy tego dnia zginęli, ale o to życie walczyli! I to jest najważniejsze. To czyni z "Lotu 93" dzieło wybitne.

Sapiens

A poza tym moim zdaniem film doskonale pokazuje reakcje ludzi. WCALE nie zachowują się bohatersko, niemal wszyscy panikują i nie mają pojęcia co zrobic. A te KILKA osób które mają odwagę zaatakowac, nawet nie ma dobrego pomysłu jak to zrobic i decyduje się na ten krok w desperacji - wszędzie jest wielki chaos.
Wiele osób zmyliły dziwaczne plotki jakoby film wychwalał Amerykanów - wcale tak nie jest. To "World Trade Center" jest patetyczne i tworzy mity /trudno film za to winic, bo po to był zrobiony/, "Lot 93" przedstawia SŁABOŚCI, a nie siłę człowieka.

ocenił(a) film na 10
Howler

Masz rację. Jacy ludzie są naiwni, potrafią uwierzyć we wszystko. Też widziałem "11 września - niewygodne fakty", ale po pewnym czasie postanowiłem wyłączyć, żeby i mnie nie wyprali mózgu.

ocenił(a) film na 8
Howler

Jesli chodzi o film to zgadzam sie z toba w 100 % ale zaintrygowalo mnie cos innego....

z checia poznalbym teze na udowodnienie ze 14=15.....

prosze....

Wojtek_dpo

Doprawdy? Każdy ekspert? Wymień chociaż jednego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones