PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 558
ocen
6,9 10 1 23558
7,5 12
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

Ten kto temu niewierzy to poprostu stał sie marionetka w rekach mediów. A ten ambitny ktory cos podejrzewa , szuka w necie i znajduje. Wszystko jest czarne na białym. Wypowiedzi strazaków, zdjecia stacji telewizyjnych, wypowiedzi swiatkow. WSZYSTKO. Jesli nie boicie sie prawdy, ze to WTC to tylko przykrywka i wymyslony powód wojny w iraku który obfituje w ROPE to poszukajcie w internecie. pozdrawiam

Sarin

Idz powdychaj więcej sarinu kiciu......................... .......................

ocenił(a) film na 7
ALIEN_K

bujaj sie marionetko jedząca telewizyjną papke.

Sarin

Tak, jasne. Telewizja serwuje papkę, internet to co innego. Tam tylko prawda. Zero fałszerstwa i propagandy.

ALIEN_K

ja bym z góry nie określał kto zrobił itd. ALE ! w tv słysze tylko słowa i zero dobrze popartych faktów natomiast zwolennicy anty tezy pokazują dokładne dowody, zdjęcia które poważnie podwarzająm prawdziwośc zamachu terrorystów. Nie powiedział bym ze amerykanie wszystko ukartowali ale na pewno mamy do czynienia z kłamstwem w oficjalnej wersji. Przeciwników zapraszam do obejrzenia dowodów drugiej strony !!!

broda_2

a tak przy okazji tematu walki z terroryzmem i bronią na świecie mam małe pytanie kto rozbroi Amerykę ??? Czy ich działania naprawde mają na celu przywrócenie pokoju czy dyktaturę na świecie w którym tylko oni bedą mieli broń potrzebną do ustalania władzy ???

Sarin

Ty jesz papke internetu marionetko internetowych popularyzatorow spiskowej teorii dziejow.

ALIEN_K

tu jest sporo ciekawych materiałów:
http://www.rzeszow.mm.pl/~gd/usa911/usa911_01.html [www.rzeszow.mm.pl/~gd/u...]

radolp

litości... że co? nie było żadnych samolotów? to chyba tych "kilkoro" ludzi co stało pod wtc w momencie ataku zaczęłoby trąbić wszem i wobec że wieże wybuchały same z siebie i że żadnych samolotów nie widziano... raju... co za bujda... =] i ten film... co samolot niby chował się za budynkami... heheh... to ci dopiero... bez specjalnych pomiarów można stwierdzić że film zaczął się w momencie gdy samolot się "schował" za ten budynek... genialne... po prostu GENIALNE!!! co niektórym to się chyba w życiu bardzo nudzi... =]

Sarin

Hmm ja się zgadzam z tym zgadzam. Oglądałam ostatnio film... moment tylko tytuł znajdę... "911 in plane site". Były tam analizowane każde zdjęcia. Najbardziej powaliło mnie to jak pokazywali jak samolot wbijał się w WTC. Po prostu szokujące. Po tym filmie też uważam, że to całe zamieszanie z WTC to był tylko pretekst, żeby rozpocząć wojnę w Iraku. Tak samo uważa mój tata, ale cóż każdy ma prawo do własnego zdania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Sarin

Dla sprostowania po obejrzeniu filmu "911 in plane site" mozna mieć pewne podejrzenia co do calej prawdy o zamachach ale pamietajmy ze jednak film nie byl dokladnej jakosci i dziennikarz sam powiedzial ze w zasadzie nie wie co stalo sie z porwanymi samolotami skoro nie one uderzyly w WTC to gdzie sie podzialy. Te wszystkie informacje sie troche sprzezczają ze soba, bo wiadomo ze samoloty zostaly porwane no i ze terrorysci istnieją na świecie. A zreszta USA to świat pieniedzy radze tez zauwazyc ze tam na takich sensacyjnych neewsach mozna niezle zarobic i tworca mogl zaostrzyc niektore rzeczy. A i wojna w Iraku a WTC to inne sprawy Bush powolal sie na domniemana bron atomowa a nie terrorystow z 11.09. Mimo to światem i tak rządzą pieniadze a ludzi ma sie gdzies.

Agniecha

No TAK!!! Twój tata!!! Zapomniałem,...hahaha. Tata pewnie ma rację !!!

Sarin

Zgadzam się. Zwłąszcza atak na pentagon tak słabo zrobili ze malo kto sie nabierze ze tam samolot uderzyl. No i jeszcze dzieki temu usa afganistan opanowalo.

Sarin

Hmm... napewno kwestia do przemyślenia.... Jednak ja osobiście nie jestem przekonany co do tego, że za atakami stali Amerykanie, wieże w to, że wiedzieli o tym, może nie ze szczegółami, ale coś tam wiedzieli.
Odnośnie kwesti wojny w Iraku, no to wiadomo o co chodzi, i wiadomo, że Buschowi taki atak jak wtedy, tylko się przyczynił do tego co by wcześniej, czy później nastąpiło. Wystarczy spojżeć jak na siłę poszukuje pretekstu na zaatakowanie Iranu.

ocenił(a) film na 8
Sarin

Wiecie ktoś keidys powiedział, ze jezeli chemy wiedziec jak to naprawde było, to zawsze należy sprawdzic kto na tym zamachu najwięcej uzyskał. A na zamachu najwięcej zyskał Bush i jego administracja. To dzięki terroryznmowi jego prezydentura nabrała sensu i wzięła wiatr w żagle. Więc może być wtym zamchu ziarnko prawdy. Bush miał kontakty z Saudyjczykami, dziwnie się zachwowywał wobec rodziny Bin Ladena. Cos moze byc na rzeczy. Możlwie, ze taki był układ, ze Bin Ladin zrobi zamach, a ludzie Busha będa działac powolnie i lekceważyć zalecenia wzmocnienia ochrony.
Kolejnym faktem potwierdzajcym taki rozwój wydarzeń jest to, ze Bin Ladin zniknął a Ameryka nie może go od lat znależc. Mają satelity, pieniądze, agentów na całym secie i nie moga znależc człieikka, którego twarz zna kazxede dziecko. Amerykanie udaja tylko, ze go szukają. A prawda jest taka, ze nie chcą go znależć. Bo złapanie Bin Ladina to koniec starchu dla USA. A Bush chce utrzymywac kraj w ciagłym strachu, bo z tego zbija kapitał wyborczy. Jestem pewien ze Bin Ladina nie znajdzie obecna administracja w USA.
Trzeba patrzec na sprawę trochę szerzej.... Pamiętajm jak ogladalem reację, ze juz pierwszego dnia podali ze zamachowcem był Bin Ladin.. Skąd to wiedzieli i czemu tak szybko podali taką niesprawdzoną indormację? proste. Żeby ludzie uznali go winnym w odruchu emocji. Podbny manewr zastosowano w przypadku Lee Harveya Oswalda po zabójstwie JFK. Dzisaj jest niemal pewne, że był spisek na życie JFK.Historia lubi sie powtarzac. Za 30 lat dowiemy się jak to było nparwdę z 11 września...

Sarin

Kto zniszczył WTC ???

odpowiedz jest tutaj..... to jest długi ponad godzinny film ktory kazdy moze zobaczyc w internecie

http://video.google.com/videoplay?docid=3401925678922201999&q=flight+93 [video.google.com/videop...] niestety musisz znac Angielski

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
U_W_E

Według zeznań świadków (przede wszystkim strażaków i cywilów), w obu budynkach WTC - poza wybuchami wywołanymi przez samoloty - słychać było jeszcze inne eksplozje. Na zdjęciach z zewnątrz widać błyski świadczące o minieksplozjach (podobnych do tych, jakie towarzyszą wyburzaniu budynków), które pomogły w zawaleniu się konstrukcji. Dotychczas, ani razu w historii nie zdarzył się przypadek, żeby pod wpływem pożaru zawalił się jakikolwiek, skonstruowany podobnie do WTC, budynek (szczególnie, że ze względów bezpieczeństwa nie znajdowały się tam żadne wybuchowe substancje, typu: butle z gazem)!

Zresztą, to o czym napisałem wyżej jest jedynie czubkiem góry lodowej - całe zajście z 9/11 było misternie przygotowaną zagrywką polityczną ze strony przedstawicieli amerykańskiego Rządu, mającą przynieść im władzę i kasę. Bin Laden jest jedynie marionetką w rękach tych osób, które maczały w tym wszystkim palce. Kto nie wierzy, niech w ciemno nie krytykuje. Zanim ktokolwiek z was będzie chciał mnie zbluzgać, niech najpierw obejrzyj film "Loose Change - 2nd Edition". Potem możemy podyskutować...

ocenił(a) film na 4
NYPD

Stary daj spokój z tym "Loose Change-2nd edition", podnieciłeś się filmem i teraz wszędzie cię pełno.budynki zawaliły się po wpływem temperatury a nie uderzenia ,ale taki spec od spisków zapewne się nie interesuje technologiami budownictwa.A gdyby się interesował to by wiedział że WTC budowano w latach 70 i cała konstrukcja to była jedna wielka stalowa kratownica obłożona gipsem,szkłem i aluminium A temperatura spalania paliwa lotniczego dochodzi o 5000st.C A w jakiej temperaturze topi się stal panie Maćko?

ocenił(a) film na 10
SimPsoN_4

Haaa! ja wiem, ja wiem! Stal topi sie w temperaturze 1500 stopni C. :P :P :P

SimPsoN_4

jak czytam takie rzeczy to mi się czhe płakać
jesli myślisz że jesteś specem od konstrukcji budynków to ja jestem królowa anglii


żałosne...

ocenił(a) film na 10
NYPD

Nie sadze zeby Amerykanie rozwalali sobie takie budynki, zeby miec powod do wojny. Przeciez juz wczesniej byly zamachy na WTC w ktorych brali udzial 6 ekstremistów islamskich za co zostali oczywiscie skazani. Wydaje mi sie, ze opracowali nowy plan i w 2001 go zastosowali nowi terrorysci islamu czy tych allahow hulusow bambusow :P

NYPD

Koleś - z tego co mi wiadomo, to przy takich ogromnych konstrukcjach w żelbetonie umieszcza się ładunki wybuchowe, aby budynek ładnie się "złożył" jeśli się przypadkiem w ten czy inny sposób usmaży. Stąd te "minieksplozje".
Film obejrzałem - stek bzdur przeplatanych bezsensami. Wystarczy jeszcze obejrzeć w necie flash o zamachu na Pentagon i wystąpić o obywatelstwo irańskie.

ocenił(a) film na 1
Sarin

BEZ WIZ DO STANÓW I W KAMASZE DO IRANU!!!! To nas czeka............

Sarin

Ładnie się wam wszystkimw głowach poprzewracało. :) Ale fajnie, że doszukujecie się spisków, to słodkie. :) Amerykanie zabijają Amerykanów, żeby zabić paru Irakijczyków :D Haha, ciekawe kto i po co kazał wydać panu siedzącemu przy kasie o jedną złotówkę reszty za mało dla mnie. :D Czekam na wasze propozycje. A może znajdę na ten temat jakiś film w internecie ;P

ocenił(a) film na 8
Kaszub

Obejrzyj wspomniany przeze mnie film, a dopiero potem stawiaj osądy...

ocenił(a) film na 4
NYPD

Obejrzałem ten film to zgrabna manipulacja po pierwsze jakość.
Po drugie fotomontaże już w perwszych minutach filmu.(scena rzekomego wybuchu przed uderzeniem).jak ktoś się nie zna to powinień się uczyć a nie wymądrzać (niestety na tym świecie są tacy którzy wierzą w spiski bo zwykły świat to dla nich nuda)

ocenił(a) film na 4
SimPsoN_4

swoją drogą gdzieś w sieci krążyly zdjęcia chłopaka który rzekomo był na dachu WTC tuż przed uderzeniem. Sfotografowano samolot który mał uderzyć w WTC i co ? Ano to że winnej wersji tego zdjęcia jest w miejscu samolotu autobus a w jeszcze innej piankowy marynarzyk z filmu "Ghostbusters"

ocenił(a) film na 4
SimPsoN_4

swoją drogą gdzieś w sieci krążyly zdjęcia chłopaka który rzekomo był na dachu WTC tuż przed uderzeniem. Sfotografowano samolot który mał uderzyć w WTC i co ? Ano to że w innej wersji tego zdjęcia jest w miejscu samolotu autobus a w jeszcze innej piankowy marynarzyk z filmu "Ghostbusters"

Sarin

Dzięki Bogu [i jedynemu wolnemu medium - internetowi] Polacy mimo telewizyjnej zaćmy zaczynają przeglądać na oczy. Podaję adres najlepszego moim zdaniem filmu jaki dotąd powstał na temat 9/11:

"Loose Change"

http://video.google.com/videoplay?docid=-2023320890224991194 [video.google.com/videop...]

snakeskin

Busha i całą tą resztę chołoty z USA wsadzić trzeba w samolot i na biegun wypier.olić Sku.wysyn znęca się nad ludźmi dziad

użytkownik usunięty
kr_5_2

Ale to prawda...
Gdyby nie "amerykańska" zachłanność...
Oczywiste, że sami są sobie w pewnym stopniu wini...nic się nie dzieje bez przyczyny...

ocenił(a) film na 9

Taaaa... a Maria Magdalena była żoną Jezusa

Sarin

Ciesze sie ze ktos mysli na tym swiecie
Dzieki popieram w 1000%

ocenił(a) film na 9
kinga23

A czy zwolennicy teorii spiskowych wiedzą co to jest manipulacja mediów?? w razie czego to wyjaśnię. Manipulacja to podawanie fałszywych danych, informacji, itp. mające na celu wzbudzenie w odbiorcy określonych zachowań, w tym przypadku wzbudzenie przekonania że to amerykania zniszczyli wtc.

"Dzięki Bogu [i jedynemu wolnemu medium - internetowi]"

CO??? internet jest jedynym wolnym medium??? aż mi się śmiać chce gdy czytam takie bzdety, jak to zdanie. Jeśli tak piszesz to naprawdę tak musi być, tylko jedno małe ale, jeśli internet jest, jak to mówisz, "jedynym wolnym medium", to za przeproszeniem, ale to tylko zmniejsza prawdopodobność, tego że materiały zamieszczone w internecie są prawdziwe, a to z tego powodu że niema w nim, etyki dziennikarskiej i dosłownie każdy może zamieścić w nim CO CHCE!!! np. gdybym ja zamieścił, film podparty pseudodowodami że, Jezus i Maria Magdalena byli małżeństwem, moglbyście być pewni że, na forum "Kodu da Vinci" znalazła by się osoba powołująca się na ten film, jak dowód na poparcie swojej teorii, nawet niesprawdzając, czy te argumenty podane w tym filmie, są prawdziwe. Tak samo i wy, niewiecie czy argumenty podane w tych filmach, są prawdziwe, ale powołujecie się na nie jak ostatni idioci.

"Ciesze sie ze ktos mysli na tym swiecie
Dzieki popieram w 1000%"

Ciekawe o kogo ci chodzi, bo jeżeli o zwolenników teorii spiskowych, to wydaje mi się że oni wogule nie myślą, skoro łatwo wierzą w czyjś filmik, który ma na celu manipulację widzem, tak żeby uwieżył, że to amerykanie zniszczyli wtc.

ocenił(a) film na 10
Syaimaral_sama

Moze sprawdzili :P trzeba poszukac nagran, ktore puszczali w tv i czy byly tam blyski takie przy tym samolocie.

ocenił(a) film na 10
Syaimaral_sama

Moze sprawdzili :P trzeba poszukac nagran, ktore puszczali w tv i czy byly tam blyski takie przy tym samolocie.

ocenił(a) film na 10
Sarin

co za bzdura!!!!!!!!!!!
moze i ta wojna z irakiem jest o rope ale nigdy nie odwazyla by sie ameryka na taka tragedie w celach finansowych !!!!

Pawel101

Obejrzyj kilka niezaleznych doumentow zanim je skwitujesz slowem bzdura. jedno jest pewne - prawda na pewno jest nieco inna niz nam media serwowały...

Sarin

A wiecie że rząd amerykański składa sie w 80% z przybyszy z innej planety i to oni planuja, te wszytskie zamachy, im ludzi nie szkoda bo ich jedynym celem jets juz wkrótce opanowąc Ziemie, a Bin Laden to J. Bush tylko , ze w przebraniu :) . Poiwiem że po przeczytaniu wywodów niektórych osób humor zdecydowani mi sie poprawił . Po pierwsze jak ameryka chciałaby zaatakować afganistan , to i bez WTC mogi to spokojnie zrobić ten kraj nie ma nic do zaoferowani poza bieda i pustyniami. USA mogłaby zaatakowac informując ONZ o przebywajacych tam terrorystach, nie trzebabyło nic burzyć . Poza tym taka akcja ataku na pustynie kosztuje miliardy, do tergo dochodzi odbudowa i sprzątniecie całego tego bałaganu po WTC kolejne pieniadze. Odszkodaowania dla ofiar + firm lotniczych , kolejne miliardy. Poza tym amerykanie bardzo ryzykowali atakiem na afganistam , bo to był taka z czystej zemsty , a na dodtake w nieznane terytorium. natomista atak na irak, to nie tylko sprawa o ropę, ale moim zdaniem głownie o dyktatora. Niczego na świecie, rzady sie tak nie boją jak totalitaryzmu. On jest tak silny w systemie, ze krótkim czasie moze doprowadzić do wzrostu wewnętrznej potęgi państwa. Broń chemiczna i biologiczna była w iraku na pewno, tylko że jak przybyli inspektorzy to juz sie jej Husain pozbył. A dlaczego ni8e użyto jej w defensywie przeciwko USA, bo po skoro zabiała ona by tylko żołnierzy husaina. Amerykanie byli wyposarzeni w cały sprzet przeciwko broni chemicznej jak i bilogicznej. Nie potepiam ataku na Irak potępiam tylko kampanie jaką przeprowadzono przeciwko niemu, oraz sposób jaki USA podeszła do wojny.

ocenił(a) film na 1
VAXER

OMG jak czytam takie brednie jak tfuj post to az mi sie slabo robi.

Nie dopuszczasz do siebie pewnych prawd chlopcze. Byc moze wynika to ze zwyklej niewiedzy; wtedy jestes usprawiedliwiony, gorzej jezeli to wina slabosci intelektualnejl wtedy po prostu szkoda mi cie.

--) Role zamachu na WTC mozna porownac do roli jaka odegralo spalenie Reichstagu. W obu przypadkach atak na symbol sluzyl umocnieniu wladzy (vide obecna "faszyzujaca" demokracja USA).

Z tym, ze w Iraku chodzilo glownie o dyktatora oraz z pozbyciem sie broni chemicznej to pojechales ostro po calosci ziomus :D ahahaha

Chyba jednak daruje sobie tlumaczenie ci powodow i skutkow zamieszania na Bliskim Wschodzie. Po tego typu wypowiedziach normalnie sie odechciewa xD

Pozdrawiam myslacych ;)

ocenił(a) film na 9
Sarin

"united 93" to dobry film i nie ma w nim mowy kogo to byla wina, nie ma ani bin ladena, ani rzadu us. to po prostu film o samolocie i jego pasażerach. i nie ma tu znaczenia ile w tym subiektywnych prawd. naljepiej ZOBACZ a potem obsrywaj portal FILMOWY "filmweb" takimi topicami.
(p.s. nie wygrasz z "propagandą" telewizji i massmediów gburowatością, brutalnym i wulgarnym wciskaniem swoich przekonan. niegłupich ludzi to po prostu zniechęca)


http://dziecineo.prv.pl/ [dziecineo.prv.pl/]

dnaoro

Obejrzyjcie sobie to:
http://www.pentagonstrike.co.uk/ [www.pentagonstrike.co.u...]
to:
http://www.gallerize.com/What_Is_The_Hologram_Theory.htm [www.gallerize.com/What_...]
to:
http://en.wikipedia.org/wiki/9/11_conspiracy_theories [en.wikipedia.org/wiki/9...]
to:
http://www.orbwar.com/light/wtc+ufo_single-double.jpg [www.orbwar.com/light/wt...]
i to:
http://www.metatech.org/911_conspiracy_world_trade_center.html [www.metatech.org/911_co...]

Z resztą wypowiadałem się już na ten temat z niejakim gulą na forum "World Trade Center" i już więcej się nie będe powtarzał.

Sarin

1. Sarin, tudzież 733+ MakoR i Kot Rudolf - Amerykanie zniszczyli wieże

Oczywiście, że amerykańskim politykom musiało straaassznie zależeć na bankrucji tylu firm w których

mieli udziały,a amerykańskiej gospodarce musiało z koleji straassznie zależeć na podbiciu ceny ropy i

płaceniu arabom 70 dolarów za baryłkę. Widocznie jem propagandową papkę całymi garściami i nie

dostrzegam światowego spisku żydów, masonów, eskimosów i traktorzystów. Nie potrafię dostrzeć, że za operacją w Iraku stało kontrolujące prezydenta lobby producentów kremów do opalania. Taki po prostu głupi już jestem. Przecież to oczywiste, że opłacało się wywołać małą wojnę aby przejąć kontrolę nad gospodarką Afganistanu. Jak mogłem być tak ciemny... Swego czasu wychodziła w Polsce taka gazetka o nazwie UFO. Tam również było WSZYSTKO.

2. Agniecha - "911 in plane site"

Wybitny ten film skomentowałem w komentarzu na jego własnej stronie na filmwebie. Kolejne z rzędu wypowiedźi dające wiarę w przedstawiane tam fakty wywołują w mej duszy niepohamowaną falę smutku... Czy naprawdę aż tak się staczamy. Badania wykazały, że człowiek pierwotny miał większą puszkę mózgową niż dzisiejszy i najprawdopodobniej był od nas inteligentniejszy.

3. fidelio - Bush zyskał najwięcej więc stoi za wszystkim

A na I i II wojnie światowej najwięcej zyskały Stany. Ale te amerykańce są zmyślne, ich spiskowcy potrafią przewidywać światowe wydarzenia z wyprzedzeniem o kilkanaście lat. Czy naprawdę jesteś tak głupi aby stwierdzic, że zabicie Bin Ladena oznaczało by koniec strachu? Jaki z ostatnich zamachów był kierowany czy chociaż inspirowany przez Bin Ladena? Zgodzę się ze stwierdzeniem, że "kultura strachu" jest Bushowi bardzo na rękę. zgodzę się z tym w 100%. Pamiętajmy jednak, że "kultura strachu" to jedna z fundamentalnych zasad ideologi ekologicznych, pacyfistycznych i antyglobalistycznych. Bez tej kultury byłyby to tylko suche doktyrny niezdolne nikogo podniecić. I nie byłoby filmów Michaela Moorea.

P.S. JFK zginął w wyniku spisku amerykańskich służb specjalnych? Oczywiście, zawsze się z tym zgadzałem. I popierałem jego zabójstwo. JFK był zakochanym w sobie kłamcą, służby specjalne go nienawidziły. Tym bardziej go nienawidziły, że swoimi kłamstwami zdobywał coraz większe poparcie ludu. Mógłbym pisać długo, ale nie ten temat. Między innymi z jego zasług wspomnę tylko o tym jak posłał na pewną śmierć kilka tysięcy kubańczyków w Zatoce Świń bo chciał się pozbyć politycznego problemu. Mógł po prostu rozwiązać brygadę ale martwi milczeli lepiej.

4. Aagnieszek - sam nie wiem

Wy czerwoni jesteście tacy konkretni, że czasami sam nie wiem o co wam chodzi. Oskarżasz VAXERA o kłopoty z intelektem jakkolwiek twój intelekt nie wydobył z siebie jakiegoś poważniejszego argumentu ani nie podważył żadnego jego argumentu. By the way dlaczego kobiety tak często zostają komunistakami tudzież antyglobalistkami. Kobiety lubią wierzyć. Lubią wyznawać jakąś ideologię, którą mogą się podniecać, za którą mogą walczyć. Powiecie, że robię z tego sprawę polityczną... Bo to jest sprawa polityczna. Tu zupełnie nie chodzi o to czy amerykanie wysadzili WTC czy nie wyszdzili, czy atakowali Irak aby zagarnąć ropę czy montować lepszy świat. Cała ta kłutnia to sprawa polityczna, ewentualnie ideologiczna. Nikt tu nie zastanawia się nad faktami, czy to prawda czy kłamstwo. Każdy przyjmuje do wiadomości tylko to co jest zgodne z wyznawaną porzez niego ideologią całą reszte uznając za kłamstwo czy wręcz za spisek.

Jak to powiedział Jean-Paul Sartre pod koniec swego życia: "Prawda jest dokładnie taka sama jak nasze oczekiwania wobec niej".

Na koniec skomentuje sobie kolesia pod nickiem Dragen. Jeżeli w najbliższych 20 latach USA zatakują Iran to się przed tobą pokłonię i nazwę cię bogiem. Mówię całkiem serio, odezwij się jak amerykańce najadą na Iran:)

ocenił(a) film na 1
maniek_100

Maniek nie trafiles z ta kobieta ;) Ja tu tylko pisze z konta siostry.

Nie bede wdawal sie z toba w polemike o WTC bo ci co nie potrafia/nie chca uwierzyc, ze jednak administracja Busha maczala w tym paluchy i tak nie uwierza nawet jesli stawalbym tu na rzesach wysuwajac kolejne argumenty. To nie jest "magia" teorii spiskowej, to wiara w konkretne dowody. Widzialem, kilka dokumentow o tym zamachu, setki opracowan, analiz zdjec, wideo itp i nic mnie nie przekona, ze wersja oficjalna jest prawdziwa. Mam nadzieje, ze sceptycy tacy jak ty kiedys przekonaja sie jaka byla prawda.

Natomiast jesli chodzi o Iran to prorokuje, ze do konfrontacji dojdzie nie w przeciagu najblizszych 20 lat, ale do konca tego roku ;) Wtedy ja sie odezwe i bede oczekiwal twojego ukorzenia (bogiem nie musisz mnie nazywac ;).

Aagnieszek

Uhahaha. A więc twój zmysł analityczny doprowadził cię do wniosku, ze Stany najadą na Iran do końca tego roku... Wy czerwoni macie ciekawy sposób myślenia, może dlatego nic się wam nigdy nie udawało poza rewolucjami. Może pójdziemy o zakład, jeśli Stany najadą na Iran do końca tego roku pojadę do twojego miasta i będziesz mnie prowadził na smyczy po ulicach. Mówię zupełnie SERIO, odezwij się po tym zdarzeniu. Z twojej strony oczekuję jedynie w wypadku mojej wygranej do szczerego przyznania się, że jesteś debilem na tej właśnie stronie. Do zobaczenia w styczniu 2007. Boga dostaniesz ode mnie gratis.

W tym miejscu mała wzmianka dajaca do myślenia adresowana do ogólu. Jak to kiedyś śpieawała Pidżama Porno "moja ignorancja czy twoja pycha" Warte zastanowienia. Jako niebieski przyznaję się do pychy, taka już nasza wada. Muszę jednak przyznać, że doprawdy przeraża mnie ignorancja czerwonych, szczególnie tych którzy zyją sobie wygodnie w zachodnim świecie w przekonaniu jak to jest im strasznie źle. Jak to sam Lenin określił w latach 20-tych...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyteczni_idioci [pl.wikipedia.org/wiki/P...]

maniek_100

Zgadzam się z Sarin. Kiedyś oglądałam jakiś film (już nie pamiętam jaki) i tam było wszystko udowodnione. A samoloty które miały teoretycznie udezyć w World Trace Center i Pentagon prawdopodobnie leżą gdzies na dnie Atlantyku.

natalia_30

Oczywiście moim zdaniem to wszystko nie prawda po co narażać śmierć tylu ludzi dla wojny. o ile wiem to najpierw Amerykanie zaatakowali Afganistan a za Irak wzięli się dużo później. Troszeczke może ten film niektórych z Was przekonać ale nie dajcie się zwieść. Ja tutaj nikogo nie krytyukje wyrażam swą opinie i uważam, że to po prostu jest bez senowne. Ja również obejrzałem głupszy film, gdzie wspomniano o Locie 93. Podobno w Pensylwani była tylko dziura a samolot z terrorystami(którzy tak naprawde wg. filmu byli Amerykanami) wylądował na Lotisku w Cleveland, Ohio i, że pasażerów z tego samolotu zabrali do tajnej Bazy NASA i nie wiadomo co się z nimi stało i wcale nie było żadnych telefonów z pokładu tylko opracowano technologie głosów w laboratoriach w Meksyku a tak naprawde wszyscy Ci terroryści żyją już za przeproszeniem takich pierdół to w życiu nie widziałem tak żałosne i przekombinowane, ech szkoda gadać, tajna baza, spisek... z Pentagonem owszem może to być prawda z WTC napewno zawiniły samoloty i z Pensylwanią to 100% prawdy ale już takich bzdur to dawno nie widziałem to jest żerowanie na ofiarach tego ataku. Mówcie co myślicie

maniek_100

hello big brother is watching you co wy tutaj na tym blogu tak smucicie napewno nikt po tych wszystkich za i przeciw nie zmienil zdania ani fani czy przeciwnicy georga b(wierzyciele telewizji),a szkoda bo ta sprawa smierdzi moze i nie wyjdzie na jaw ale jezeli sa fakty to niech zostana uzyte w sadzie a nie na internecie bo to nic nie da ale bynajmniej jest fajna zabawa popatrzyc jak kazdy cos przytacza i drugiemu ubliza wiec moze podajcie sobie dlon a nie walczcie ze soba i poczekajmy jak sprawa wyjdzie na swiat albo i nie jak wojna w wietnamie

Sarin

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu
Stanisław Lem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones